Beschrijving
Met busjes vertrekken we uit Nederland en zullen onze eerste stop maken op een camping bij de Thunersee. Dit Zwitserse meer is een waar paradijs voor natuurliefhebbers én actievelingen. Je kunt hier zwemmen, suppen, kajakken of gewoon genieten van het uitzicht op de omliggende Alpen. Ook maken we uitstapjes naar sfeervolle steden in de buurt, zoals Brienz – bekend om zijn houtsnijwerk en ligging aan het turquoise Brienzersee – en Thun, met zijn charmante oude centrum en indrukwekkende burcht. Op de camping is het heerlijk bijkomen na een actieve dag: samen eten, spelletjes doen of een boek lezen met uitzicht op het meer.
Vervolgens reizen we naar de Elzas, een regio vol karakter, kleur en bekend om haar wijnroutes. We verblijven op een fijne camping en bezoeken schilderachtige stadjes zoals Colmar, met zijn vakwerkhuizen en bloemrijke grachten, en het levendige Mulhouse, waar cultuur en historie samenkomen. We wandelen door heuvelachtig landschap, bezoeken lokale markten en proeven de Franse keuken. Deze reis biedt een perfecte mix van buitenleven, cultuur snuiven en tot rust komen in een prachtige omgeving. Ga je mee?
Kamperen bij Amarant reizen, hoe werkt dat?
Je hebt vast al vaker gekampeerd, of misschien nog niet? Iedereen is welkom! Amarant boekt de campings (behalve bij wildkamperen) en de reisleiders zoeken leuke uitstapjes in de omgeving. Afhankelijk van de groepsgrootte kiezen we ervoor dat één van de busjes extra laadruimte heeft of er gaat er aanhanger mee, want kamperen vraagt om extra bagage. Hieronder staat aangegeven welke spullen jij meeneemt en welke geregeld worden door Amarant.
Zelf meenemen: Slaapzak en luchtbed/matje (max. afmetingen 198x78x20 cm), kussen, bord, (soep)bakje, bestek, beker zaklamp en powerbank.
Amarant regelt: Katoenen tenten (tweepersoons) of bij trektochten dunnere tenten, partytent(en) voor het samenzijn, stoelen, tafels, kookuitrusting.
De tenten waar je in slaapt zijn geschikt voor twee personen, waarbij je je matjes of luchtbed kwijt kan en je bagage, een weekendtas bij voorkeur.
Een uitgebreide paklijst ontvang je een aantal weken voor vertrek bij de reisinformatie.
Inclusief:
· Verblijf in tweepersoonstenten
· Vervoer vanaf de opstapplaats
· Reisleiding
Exclusief:
· Reserveringskosten €30,-
· SGR-garantie €5,-
· Excursies
· Reis- en/of annuleringsverzekering
· Maaltijden (zelfcatering)
· Bad- en bedlinnen
· Vervoer van huis naar de opstapplek v.v.
· Toeslag 1-persoonstent €199,-